Diagnostyka komputerowa

Posiadamy nowoczesne przenośne urządzenia, dedykowane do pracy z układami elektroniki pojazdowej. Zaprojektowane jest zgodnie z ideą globalnego systemu diagnostycznego - spełnia różne funkcje w zależności od zainstalowanego oprogramowania.
Umożliwia także aktualizację obecnych programów, dzięki czemu możliwe jest stałe wzbogacanie listy obsługiwanych funkcji.
Urządzenie pozwala na diagnostykę ukł. elektroniki w samochodach osobowych, dostawczych i motocyklach.
To baza wiedzy o ukł. elektroniki w samochodach osobowych i dostawczych. Posiada Multimetr - program obsługi oscyloskopu, voltomierza i amperomierza.
Pozwala na odczyt i kasowanie błędów:
- odczyt parametrów pracy w trybie rzeczywistym
- odczyt parametrów pracy w trybie zamrożonym (historia testu)
- sterowanie elementami wykonawczymi
- adaptacja parametrów
Diagnozuje i regulację wszystkie układy funkcji sterowanych: ukł. zapłonowo-wtryskowe, sterowania w silnikach wysokoprężnych, elektronicznego sprzęgła i skrzyni biegów, ABS/ASR, ESP/ASC, układy komfortu i bezpieczeństwa jazdy, poduszek powietrznych i napinaczy pasów, świateł d, szyber dachu, wskaźników i liczników, inspekcje olejowe, układy immobilizerów, centralnego zamka.
Szukasz serwisu który zajmuje się diagnozą błęów samochodowych?
Nasza firma zajmuje się diagnosyką samochodową 4 lata. Niedawno zakupiliśmy najnowocześniejszy komputer do zczytywania błędów. Dostępne różnorodne interfejsy diagnostyczne umożliwiają pełną diagnostykę silnika samochodu. Nasza oferta to nie tylko urządzenia diagnostyczne, to również sprzęt przeznaczony do diagnozy usterek elektrycznych układu.
Programy umożliwiające prace urządzeń są na bieżąco aktualizowane, dliatego liczba samochodów i usterek jest zwiększana i daje możliwość obsługę znacznie większą niż niejedno urządzenie na rynku.
U NAS PODŁĄCZYSZ AUTO BEZ CZEKANIA!

Podłączenie urządzenia diagnostycznego do samochodu - 40 zł (na hasło internet 30zł)
- wykrycie i analiza błędów
- usunięcie błędów

diagnostyka komputerowa

kasowanie błędów samochodowych

Diagnozujemy:

- Kody błędów
- Analiza spalin silników benzynowych i diesla
- Pomiary kompresji silnika
- Czyszczenie układu zasilania i komory spalania
- Sprawdzanie przewodów elektrycznych
- Serwis i Regeneracje